______ EKRAN KİTAP HAKKINDA ______

Ekran Kitap kapsamında sayfalarımızda yer almak isteyen sanatçılar, yazınsal ürünlerini "word" [türkçe fontla yazılmış olarak], görsel ürünlerini ise jpg formatında postakutusu@yersizyurtsuz.com adreslerine gönderebilirler! Ürünlerin bir "eser" niteliği taşıması ve orjinal olması koşuldur.  Ürünler, üretenleri tarafından gönderilmeli ve yayın izninin verildiğini belirtir "imzalı" bir ayrı mail "yayın izin hakkı" başlığı altında aynı adrese postalanmalıdır. Yapıtların telif hakları ve yasal sorumlulukları üretenlerine aittir.  
 
Yayına giren kitapların yayından kaldırılması, silinmesi, değiştirilmesi (v.b.) ancak yersizyurtsuz'ların yetkisindedir. Kitap dosyasının gönderimiyle birlikte yapıt sahibi ve/veya  vârisi bunu peşinen kabul etmiş durumdadır.
 
Yayınlanan bu yapıtlara ilişkin yersizyurtsuz.com'dan, yapıt sahibi ve/veya vârisi herhangi bir telif hakkı talep edemez.
 
YersizYurtsuz'lar


 

Yayın İzin Hakkı Metni Örneği;
(lütfen alttaki metni, ilgili alanları da doldurarak, dosya gönderiminiz sırasında tarafımıza ayrıca mail ediniz.)
 

 
 
YAYIN İZİN HAKKI BELGESİDİR
 
Göndermiş olduğum ve altta belirttiğim ekteki dosya/dosyaların tüm hakları bana ait olup, yayınlanmak üzere, tarafımdan, yersizyurtsuz.com'a gönderilmiştir.  İlgili dosyalar hakkında hiçbir maddi, manevi, içerik ve teknik bir talepte bulunmayacağımı peşinen kabul ederim.
 
Açık Ad ve Soyad : .............................................
Açık Adres            : ......................................................................................
Telefon No:          : ................................
Dosya Adları        :
                                1..............................................
                                2..............................................
 
 

 
 

Önemli Not:   Gönderilen dosyaların yayınlanıp yayınlanmaması YersizYurtsuz.com 'un değerlendirmesi sonucunda belirlenecektir.  İlgili dosyalar, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılmayacak, iade edilmeyecek ve üçüncü şahıs ya da kuruluşlara verilmeyecektir.